Automobiļu jaunumi - apmaiņas, jauni modeļi

18-дек, 01;17 work 165
Satiksmes mezglu ir vairāk, taču sastrēgumi galvaspilsētas ielās nav mazinājušies.

 Nesen atklātais Gavanska tilts un estakāde uz Moskovskaja Ploščad deva autovadītājiem cerības samazināt sastrēgumus uzreiz vairākos rajonos. Uzsākot satiksmi uz jaunām maģistrālēm, amatpersonas apliecināja, ka jaunie pārvadi būtiski uzlabos satiksmi, īpaši sastrēguma stundās. Autovadītāji izmaiņas satiksmē pamanīja uzreiz - sastrēgumi, kas stāvēja ilglaicīgu būvprojektu priekšā, pārcēlās uz iebrauktuvēm tajos. Ar tādām pašām problēmām autobraucēji saskārās arī pilsētas centrā. Sastrēgumi Podoļskā, ko izraisīja ielu bloķēšana prezidenta pārejai, pēc automašīnu plūsmas palielināšanās no Podoļskas-Voskresenskas tilta krustojuma kļuva vēl masīvāki. Pilsētplānošanas jomas speciālisti neko citu negaidīja. Viņi saka, ka patiesi efektīvu ceļu satiksmes shēmu mūsdienu metropolē ir iespējams izveidot tikai ar integrētu pieeju.

Tajā pašā laikā Kijevas vadītāji ir pārliecināti, ka trīs jauni tilti pāri Dņepru palīdzēs glābt galvaspilsētu no satiksmes sastrēgumiem. Un sola tos būvēt pēc daudzlīmeņu shēmas ar plašu tuneļu un krustojumu sistēmu.Lielākajā daļā Ukrainas reģionu mīnuss temperatūrai ir pievienojušies arī puteņi. Galvaspilsētā jauni laikapstākļi, protams, pārvērtās vērienīgos sastrēgumos. Taču šoreiz pat daudzu autobraucēju nelielais kustības ātrums neglāba no avārijas - mašīnas vienkārši griezās uz aizsalušām lielceļiem. Pretēji autovadītāju cerībām, tīrīšanas tehnika Kijevas ielās neparādījās, lai gan ceļu dienesti pagājušajā mēnesī apliecināja, ka ir 100% gatavi stāties pretī sliktajiem laikapstākļiem. Autovadītāji sūdzas, ka uz ceļiem nav pat šim laikam ierastās smiltis. Un pieredzējuši autovadītāji atceras pagātnes bez problēmām ziemas. Neprieciniet līdz šim autobraucējus un sinoptiķus. Būtisks atkusnis gan nav gaidāms, un nokrišņu kļūs arvien vairāk.

Lai gan Ukrainas ziema vēl ir tālu no Eiropas, sniega sanesumu dēļ tur ir gandrīz neiespējami izbraukt pat ar sabiedrisko transportu. Eksperti norāda, ka anomālā interese par šādām mašīnām galvenokārt ir saistīta ar to relatīvo efektivitāti salīdzinājumā ar automātiem. Līderis automašīnu ar manuālo pārnesumu pārslēgšanu pārdošanā Amerikā bija General Motors. Koncerns ieņēma pirmo vietu, pateicoties Chevrolet Corvette sporta automobiļa pieaugošajai popularitātei. Savukārt Eiropas autovadītāji ar katru dienu kļūst slinkāki - daži Vecās pasaules automašīnu marku modeļi pēdējā laikā ir aprīkoti tikai ar diviem pedāļiem.Protams, pašreizējos laikapstākļos nevajadzētu aizmirst arī par savām auto riepām. Ja vēl neesi pārgājis uz ziemas riepām, dari to nekavējoties.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/