Renault Kangoo Van E-Tech elektriskais izcilais akumulators

12-авг, 21;42 work 1114
Nesen izlaistais elektriskais Renault Kangoo Van E-Tech Electric ir iedvesis jaunu elpu franču budžeta komercauto spilgtajam pārstāvim. Automašīna, atsakoties no dīzeļdegvielas un benzīna, tagad var darboties pilsētu zaļajās zonās, kā arī apmeklēt vietas, kas slēgtas parastajiem transportlīdzekļiem.
Protams, tas viss ietekmēja modeļa popularitāti, un tā pārdošanas apjomi sāka nepārtraukti augt uz augšu. Uz šī fona izstrādātāji turpina uzlabot savu "papēdi" un stingrāk tā tehniskos parametrus atbilstoši mūsdienu standartiem. Tātad pavisam nesen automašīna ir ieguvusi ietilpīgāku akumulatoru.

Renault Kangoo Van E-Tech Electric tagad ir aprīkots ar 45 kWh litija jonu vilces akumulatoru, ar ko pietiek aptuveni 300 kilometriem rietumu WLTP ciklā. Iepriekš nobraukums bija pieticīgi 265 kilometri, kas pat šodienas budžeta segmentam ir ārkārtīgi mazs rādītājs.
Pārējā mašīna palika bez būtiskām izmaiņām. Tāds pats izskats un iekšējā apdare kopā ar minimālu komfortablu iespēju komplektu. Tomēr visus trūkumus vairāk nekā kompensē pieņemamās izmaksas.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/