Tesla izlaidīs automašīnas ar veciem akumulatoriem

29-июн, 20;08 work 168
Tesla sāks ražot automašīnas ar veciem akumulatoriem. Iemesls tam ir lielais litija izejvielu trūkums. Tajā pašā laikā Musks sola pircējiem atlaides jaunai lietotu automašīnu partijai. baterijas. Protams, visiem akumulatoriem tiks veikta apkope, kā arī atjaunošana.
Protams, akumulatori veido līdz pat 60% no galīgā elektromobiļa izmaksām. Tas viss ir saistīts ar grūtībām iegūt retzemju litiju, kas joprojām ir ļoti dārga izejviela. Tesla cenšas izveidot savus šī materiāla krājumus, taču līdz šim nav iespējams iegūt lētu litiju vajadzīgajā tilpumā.

Vecie akumulatori tiks izmantoti tikai selektīvi jaunos elektriskajos transportlīdzekļos. Ik gadu elektromobiļos uzstādītie akumulatori zaudē līdz pat 3 procentiem savas jaudas, un tāpēc projektam ir piemēroti tikai izturīgākie eksemplāri.
Mēs ceram, ka Elons Masks atradīs risinājumu šai problēmai, jo tā šobrīd ir diezgan aktuāla. Varēja ķerties pie trešo pušu akumulatoru ražotāju palīdzības, taču līdz pēdējam brīdim Tesla centās 100% nodrošināties ar saviem materiāliem un tehnoloģijām.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/