Portāls ar bezmaksas sludinājumiem: vieta, kur pirkt un pārdot auto

27-янв, 16;32 alexpuskins 1416

Varbūt arī tu esi dzirdējis par dalder.lv? Daudz kur par to raksta un izceļ portāla priekšrocības. Facebook grupā Dalder Preces / Товары jau ir 87 tūkstoši dalībnieku. Liekas, ap portālu sacelta milzu ažiotāža - jaunākās paaudzes sludinājumu portāls, kas piedāvā virkni inovatīvu funkciju, paaugstina darījumu drošības standartus un patiesībā no vienkārša sludinājumu portāla jau pārtapis nopietnā tirgus platformā. Tas ir portāls ar bezmaksas sludinājumiem un vienlaikus - ar daudzpusīgāku un advancētāku mārketinga rīku klāstu.

Arī automotors.lv nolēma izmēģināt dalder.lv, lai praktiski pārliecinātos par jaunā portāla funkciju lietderīgumu. Par mūsu pieredzi auto pirkšanas un pārdošanas jomā vairāk pastāstīsim turpinājumā, jo kā noskaidrojām - dalder.lv patiesi būtiski uzlabo sadarbību starp pircēju un pārdevēju un katram no tiem palīdz pārliecināties gan par otras puses identitāti, gan uzticamību pat vēl pirms piemās tikšanās. Vairāk par to, kā šī vietne palīdz auto darījumos un kāpēc iesakām to izvēlēties gan auto pirkšanai, gan pārdošanai, lasi tālāk!

Sāc savu biznesu ŠEIT!

Piereģistrējoties dalder.lv, drīz vien sapratām, ka šī ir īstā vieta, kur sākt savu auto pārdošanas biznesu, izveidot zīmolu un iegūt plašāku atpazīstamību kā jaunam uzņēmējam. Kādam auto pārdošana ir notikums, kas atkārtojas vien dažas reizes dzīvē - to par uzņēmējdarbību gan nenosauksi, tomēr pat tādā gadījumā dalder.lv palīdzēs katru nākamo auto pārdot veiksmīgāk. Savukārt, tiem, kas auto pārdošanu nolēmuši padarīt arī par maizes pelnīšanas darbu, dalder.lv sniedz visus nepieciešamos rīkus, lai veidotu pārdomātu mārketinga stratēģiju.

Reģistrējoties dalder.lv, var veidot biznesa, pašnodarbinātā vai privātpersonas profilu. Uzņēmums var ievadīt savu nosaukumu un izveidot aprakstu Par mums sadaļā. Katram reģistrētam lietotājam mājas lapas izveide un uzturēšana ir bez maksas. Jau šobrīd reģistrēti auto pārdevēji arī citās vietnēs to reklamē kā savu oficiālo mājaslapu. Tajā ir viss, kas nepieciešams, ieskaitot atsauksmju sadaļu. Ņemot vērā, ka tā ir būtiska jebkuram biznesam, jo palīdz gan paplašināt klientu loku, gan iegūt uzticamību pircēju acīs, dalder.lv auto tirgotājs iegūst būtisku atbalstu sava biznesa attīstībai.

Sava mājaslapa arī pircējiem?

Faktors, kas mūs īpaši pārsteidza, bija mājaslapas daudzfunkcionalitāte. Savu mājaslapu iegūst ikviens portāla reģistrētais lietotājs. Un tā vienlaikus kalpo ne vien kā pārdevēja, bet arī pircēja profils. Līdz ar to arī atsauksmes iespējams pie viena un tā paša profila atstāt gan par to kāds pircējs, gan pārdevējs bijis konkrētais lietotājs. Visbiežāk atsauksmes varam lasīt tikai par to, kāds ir pārdevējs, bet tirgotājs turpretī par pircēju uzzināt nevar neko. Vismaz līdz šim.

Dalder.lv identifikācija ir abpusēja. Pircējs var lasīt par tirgotāju, bet arī tirgotājs var iegūt informāciju par pircēju. Tas jo īpaši svarīgi būs tiem, kas auto biznesā nodarbojas ar auto izīrēšanu - neatkarīgi no tā, vai tā būtu auto īre kāzu dienai, vai arī periodiska savas mašīnas izīrēšana, piemēram, dodoties uz ārzemēm. Savu auto jebkurš īpašnieks vēlas uzticēt godīgam un atbildīgam braucējam.

Kur slēpjas vērtība?

Jebkura inovācija iegūst popularitāti tad, ja tai ir vērtība un potenciāls uzlabot veidu, kādā lietas darītas līdz šim. Kā pārliecinājāmies, dalder.lv izveidotie lietotāju profili nenoliedzami papildina sludinājumu ar vērtīgu informāciju un paaugstina iespējas identificēt gan pārdevēju, gan pircēju.

Atsauksmju sadaļa pircējam ļauj pārliecināties par pārdevēja godprātīgumu. Diemžēl ir pārdevēji, kas sērijveidā tirgo nekvalitatīvus auto, kas to jaunajiem īpašniekiem salūzt teju aiz pirmā stūra. Tāpat citi pārdod lietotus ārzemju auto, bet vēlāk izrādās, ka tie ir ļoti sliktā tehniskajā stāvoklī - varbūt pat samontēti kopā no diviem avarējušiem auto.

Nevienā sludinājumu portālā šos stāstus lasīt nevar un auto vēsture pazūd līdz ar pārdevēja dzēsto sludinājumu. Pateicoties dalder.lv, tas vairs nepaliks noklusēts. Līdz ar to pastāv augstāka iespēja, ka šajā portālā negodprātīgi tirgotāji reģistrēties nemaz neizvēlēsies. Tāpēc secinām, ka dalder.lv ir daudz drošāka platforma veiksmīgam auto pirkumam salīdzinājumā ar jebkuru citu sludinājumu portālu Latvijā.

Visvairāk novērtējam tieši atgriezenisko saiti. Pēc auto darījuma savu vērtējumu 5 zvaigznēs var atstāt abas puses. Pārdevējs norāda, cik patīkami bijis sadarboties ar konkrēto pircēju, bet pircējs - ar pārdevēju. Tas nākotnē abām pusēm palīdz noslēgt darījumus vēl veiksmīgāk.

Kā parāda pētījumi, pircēji labprātāk izvēlas iepirkties mājaslapās, kurās atstātas atsauksmes, un pat 1 atsauksme spēj ietekmēt pārdošanas apjomus. Bet pircējam iepērkoties nākamreiz pie kāda cita, pārdevējs varēs ieskatīties citu pieredzes stāstos. Piemēram, auto īrēšanā tas būs īpaši svarīgi, lai iegūtu drošības sajūtu, ka auto tiks nodots labās rokās.

Izmēģini arī tu!

Iesakām arī mūsu lasītājiem izmantot dalder.lv, lai pirktu un pārdotu auto. Turklāt nozīmīgs bonuss ir portāla cenu politika: visus sludinājumus ievietot var bez maksas. Papildus maksa uzstādīta tikai extra funkcijām, ar kuru palīdzību vairāk izcelt sludinājumu vai virzīt to tirgū, piemēram, savu auto piedāvājot dāvanas, kupona vai akcijas veidā. Tas varētu būt brauciens ar ekskluzīvu vai retro auto - tādējādi vecais neizmantotais žigulis vai iekārojamais Ferrari pārvērtīsies jaunā biznesa idejā.

Patīkami būt daļai no tirgus platformas, kurā identitāte ir pašsaprotams pirkšanas un pārdošanas elements. Tirgotāju un pircēju mājaslapas varam pielīdzināt sociālo tīklu profiliem - arī te ir profila un fona attēls, vieta aprakstam un iespēja norādīt savu vārdu, uzvārdu vai uzņēmuma nosaukumu. Turklāt Kontaktu sadaļā paredzēta vieta ne vien telefona numuram, epastam vai adresei, bet arī saitei uz sociālo tīklu profiliem - Facebook, draugiem.lv, Instagram un citiem.

Un, ņemot vērā, ka Latvijā nerunājam vien latviski vai krieviski, bet pie mums mācās, dzīvo un strādā arī ārzemnieki, īpaši lietderīga, mūsuprāt, bijusi portāla veidotāju investīcija automātiskajā sludinājumu tulkošanā. Katrs sludinājums tiek tulkots latviski, krieviski un angliski, līdz ar to nodrošinot iespēju sasniegt vēl lielāku auditoriju.

Izvērtējot dalder.lv funkciju un iespēju klāstu, esam secinājuši, ka saceltais troksnis ap inovatīvo sludinājumu vietni patiesi ir pamatots - te ir daudz kā jauna, kas pašos pamatos izmaina sludinājumu portāla iespējas. Un, izbaudot tā priekšrocības uz savas ādas, atgriezties pie vecmodīgā un salīdzinoši nabadzīgā ierastā portālu iespēju klāsta vairs negribas. Tā ir gluži kā pāreja no pirmās Nokias uz stilīgāku viedtālruni.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/