Subaru Legacy Outback iepriecinās jūs ar dzinēja atgriešanos

11-ноя, 19;02 work 1248

Subaru nopietni ķēries pie sava modeļa rada modernizācijas un nebeidz priecēt zīmola cienītājus ar izciliem moderniem sedaniem un krosoveriem. Nesen izziņotajam Legacy Outback vajadzētu pārsteigt pircējus ar pienācīgu interjeru, pilnu iespēju klāstu un augstas veiktspējas dzinēju.

Mēs runājam par labu benzīna aspirācijas turbokompresoru, kas ražo no 184 līdz 235 ZS. atkarībā no transportlīdzekļa konfigurācijas. Labus parametrus nodrošina arī vērtības ņūtonmetros, kas svārstās no 239 līdz 376 nm. Tajā pašā laikā jaunie motori darbojas tikai ar automātisko pārnesumkārbu.


Ne mazāka uzmanība jāpievērš jaunuma elegantajam interjeram, kas izgatavots klasiskā dizainā. Tajā pašā laikā jūtama minimālisma un moderno tehnoloģiju ietekme, ko šeit pārstāv patīkama multimediju sistēma un daudzas papildu iespējas vadītāja komfortam.

Kopumā modelis solās būt ārkārtīgi interesants jaunums, kas ar nepacietību tiek gaidīts gan Eiropas, gan Amerikas tirgū. Turklāt automašīnas izmaksas nedrīkst pārsniegt 30 tūkstošus dolāru.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/