Maserati Ghibli un Quattroporte pievieno Trofeo sastāvam

06-сен, 14;32 admin 1505
Trofeo līnija tiek saukta par visspēcīgāko un dārgāko Maserati automašīnu kolekciju vēsturē. Kopš 2018. gada tomēr klāt ir bijusi tikai Levante, kurai tagad pievienoti iespaidīgie Ghibli un Quattroporte sedani. Šīs skaistules saņēma vienu turbokompresora V8 3.8 motoru diviem, kas spēj radīt 588 ZS jaudu. un 730 N • m griezes momentu. Šis dzinējs ir samontēts Ferrari rūpnīcā un marķēts ar kodu F154 AQ.
Motora unikālais dizains ir cieši saistīts ar astoņu pakāpju automātisko pārnesumkārbu ZF, pateicoties kurai automašīnas var paātrināties līdz 326 km / h. Tas ļauj šiem modeļiem sacensties par Maserati ātrāko sedanu titulu. Ghibli Trofeo simts kilometrus var nospiest 4,3 sekundēs, savukārt tā kolēģim Quattroporte Trofeo tas izdodas nedaudz ilgāk, 4,5 sekundēs. Jaunākais modelis ir zemāks arī par maksimālo ātrumu, kas ir 302 km / h.
Lielie vieglmetāla diski, kuru izmērs ir 22 un 23 collas, iespaidīgs dizains un mīksts, pēc sporta automašīnu standartiem, balstiekārta, padara šīs automašīnas par īstu inženiertehnisko darbu. Trofeo speciālisti ir paveikuši lielisku darbu un papildinājuši kolekciju ar izciliem sacīkšu gabaliem.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/