Luksusa auto ir pirmie cietušie no krīzes. Atlaišana Bentley un Aston Martin

10-июн, 09;54 admin 11 280
Luksusa auto ir pirmie, kas cieš no krīzes pēc epidēmijas sākuma korona vīrusu. Britu zīmolu Bentley un Aston Martin nesen paziņoja par atlaišanu pēc zemu pieprasījumu pēc savas modeli.

Krīzes laikā 2008. gada auto apjomi bija visvairāk cietušajiem, ja neskaita, ka Dacia ir ieviesusi sev uz eiropas tirgu, tieši tajā periodā, un tieši krīzes dēļ. Krīzes gadījumā, ko izraisa epidēmiju korona vīrusu, visvairāk cietušie, acīmredzot, ir ražotāji luksusa automašīnu mainoties patērētāju paradumiem.

Bentley luksusa autoražotājs, atteiksies no 1000 darbinieku. Ja darbinieki atstāj kompāniju brīvprātīgi, viņiem tiks sniegts finansiāls atbalsts rokasgrāmatas jaunu karjeru. Sakarā ar pagaidu slēgšanas rūpnīcas ieņēmumi samazināsies par 20-30% visa gada laikā.
Lielbritānijas uzņēmums, kas atrodas somā, Volkswagen Group, ir 4200 darbinieku rūpnīcā Crewe (Lielbritānija)un samazinās to skaits ir gandrīz par ceturtdaļu krīzes dēļ, saskaņā ar Automotive News.

Samazinot darba vietas, tiks veikti programmas "ietvaros labprātīgu atbrīvošanu." Tie, kas aiziet brīvprātīgi, būs finansiālu atbalstu no Bentley, ja viņi vēlas orientēties citu karjeru. Tomēr programma neizslēdz nākotnes saistošo atlaišanu.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/