Ko saka vadītājs, dizaina Renault par gaidāmo elektrības Dacia

10-июн, 09;52 admin 11 335
Lorenss van den Акер (Laurens van den Acker), vadītājs dizaina Renault, stāsta par gaidāmo elektrības Dacia, предвиденной koncepciju Spring, ka tas būs par pieejamu cenu un nebūs pārāk stipri atkāpties no līnijas, прослеживаемых jēdziens.

Dacia uzsāks elektrisko modeli, pirmo savu līniju, ko sauc Spring. Tas ir jauns jēdziens zīmolu portfelī franču ražotāja, un tas, protams, ir pārsteigums faniem zīmolu.

Koncepcija tika prezentēta martā, un sērijveida modelis būs diezgan tuvu viņas. Turklāt, vadītāji Renault cenšas saglabāt zemu izmaksu automašīnu, kas ir viens no galvenajiem aspektiem, Dacia modeļiem.
Lorenss van der Акер (Laurens Van der Acker), dizaina direktors Renault, paskaidroja intervijā britu izdevumam Autocar, ka "mēs esam norūpējušies par saglabājot zemu cenu un, lai šāda veida auto". Vadītājs arī dizaina nodaļas Renault precizēja, ka sērijas automašīnu būs ļoti tuvs nesen iesniegto koncepciju.

"Nav noslēpums, ka tā lielā mērā balstās uz Renault K-ZE. Mēs darām visu iespējamo, lai cenas būtu pēc iespējas zemākas. Daudzi ir teikuši, ka tas nav piemērotāko auto Dacia, bet tas varētu būt tieši tas, ko sagaida klienti. Ne visi ļauj sevi премиальное elektrība, - paskaidroja Van Den Акер”http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/