Kādas, pēc būtības, atšķirības izmēros starp BMW 3 Series un BMW 3 Series GT

10-июн, 09;49 admin 11 187
BMW 3 Series GT (Gran Turismo) tika izlaists 2013. gadā, jo vairāk praktiska versija līniju sērija 3, kas stājas recepšu sērija 5 GT, ko 2009. gadā. Lūk, kādas patiesībā atšķirības izmēros starp BMW 3 Series un BMW 3 Series GT.

BMW vienmēr saprot jēdzienu ģimene, kā arī visi vācu zīmoli, tāpēc bavārijas klāsts ietvēra praktiskus versiju par to sporta modeļiem. Runa ir par starpībām, ko pārdod ar nosaukumu Touring diapazonā sērija 3, sērija 5. Koncepcija Gran Turismo (kas nav saistīta ar slaveno spēli PlayStation) bija tāda, lai piedāvātu vairāk praktisku alternatīvu трехтомным versijām, nezaudējot emocionālo dizainu labā утилитарного acu uzmetiena, kā gadījumā ar pārtraukumu.
Ja 5-series GT ir bijis vairāk kopīga ar 7. sēriju, nekā ar 5. sēriju, 3 series GT баварцы pieņēma lētāks recepte. Tādējādi, tehniskā platforma bija tā, ar palielinātu riteņu bāzi LWB, pārdodamās Ķīnā. BMW 3 Series GT (F34) tika prezentēts Ženēvas autoizstādē 2013. gada un joprojām atrodas šajā teikumā BMW pēc kārtas servisa 2016. gadā(kaut gan izeja no ražošanas ir tikai vienā mēnesī). Vidēji panākumus šajā versijā virsbūves lika jaunākās paaudzes (G20), sērija 3 pārstāt piedāvāt nomaiņu versijas Gran Turismo.

Veidots uz ilgāku platformas ar lielāku riteņu bāzi par 11 cm, nekā sedans 3. sērijas (F30), sērija 3 GT, pārspēj savu brāli no viedokļa ārējiem izmēriem. Versija sētas durvīm, sērija 3 20 cm garāka un gandrīz 8 cm virs-būtiskas izmaiņas proporcijas.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/