Jaunais Toyota Automašīnas Invincible paceļ latiņu segmentā pickups lifestyle

10-июн, 09;46 admin 11 184
Jaunais Toyota Automašīnas Invincible paceļ latiņu segmentā pickups māja ar pievilcīgu dizainu, optimizēts karsta vilcienu un jaunu 2,8-litru dīzeļmotoru. Turklāt, непобедимое aprīkojums vēršas pret tiem, kas vēlas maksimālu komfortu, no pikaps, segmenta, игнорируемого Toyota līdz šim.

Toyota Automašīnas, kas simbolizē uzticamību, un to spēju paciest uzdevumi labas beigas, brīvus apstākļus, ir leģendārs. Tomēr viņš vienmēr tika uzskatīts par diezgan spartan modeli, ir mazāk piemērota tiem, kuri vēlas apvienot darbu un pastaigas kopā ar ģimeni. Un jaunā segmentā Lifestyle Pickups, kas pēdējā laikā aizraujas zemi, Automašīnas nekad nav bijis nopietns konkurents tādiem modeļiem, kā Volkswagen Amarok, Nissan Navara vai Mercedes-Benz X Class (R. I. P.).
Nu, šķiet, japāņi ir jāpārskata iespējas un piedāvāja ar atjauninājumu šī gada neuzvarams augšējo ekipējumu, kas nodrošina komforta līmeni un tehnoloģijas, paredzams, tie, kas pērk pikaps kā ģimenes auto. Aprīkojums pieejams versijas virsbūves Double Cab un Extra Cab un piedāvā visas ērtības sagaidāms visvairāk prasīga klientiem iepakojumā, kas kliedz "premium" ar visu muti.

Papildus kvalitatīviem materiāliem-ādas un metāla атласным juvelierizstrādājumiem, maigajam plastiku un водительскому sastāvam, kas atgādina modes suv (ieskaitot šeit apkārtējā gaisma) - Toyota Automašīnas Invincible ir ērtībām un moderno informācijas un izklaides sistēmu atbalsta Apple CarPlay un Android Auto.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/