Kas ir Facel Vega un kā viņš vēlas sacensties ar Mercedes-Benz, BMW un Audi?

10-июн, 09;43 admin 11 213
Francūži nav vienisprātis ar Peugeot, Renault, Citroen un DS. Viņiem ir vajadzīgs ace, lai uzvarētu karā ar grandiem premium klases Vācijā. Mercedes-Benz, BMW un Audi ir jābūt posmā. Francijas kompānija Facel Vega Paris plāno atsākt darbu.

Attēli ar jauno limo ar pāris izdomātu dizainu, projektēšanu Facel Vega Paris, tērauda vīrusu šajās dienās. Ar kupejas siluetu, bet proporcijām limuzīnu, auto, pēc pirmā acu uzmetiena, izskatās sacensties ar Mercedes-Benz S-Klase, BMW 7 Series un Audi A8.

Dizains modelis ir pilnīgi нетипичен. Auto ir biedējoši priekšējo daļu, ar restēm ar iespaidīgajām proporcijām, apkārt lukturiem ar vertikālo novietojumu. Mašīna ir četras ļoti plānas stiprinājumi un minimālisma attēls aizmugurē ar diviem выхлопами.
Configurator modeli Facel Vega norāda,ka tas būs pieejams divās versijās: standarta un Peformance, abi pārvietojas 6, 0-litru V8 dzinēju. Standarta versija saņem 510 zs un 609 Nm un paātrinās no 0 līdz 100 km / h-3,7 sekundēs. Top versija būs 558 zirgspēku un 684 Nm griezes momentu un būs no 0 līdz 100 km / h tikai 3,5 sekundes.

 Viņš pārsteidz ar to, ka Bentley logo parādās uz stūres rata, kā arī multimediju sistēma, šķiet, ir ņemta no Continental GT.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/