Tesla var pārdot programmatūru, lai autopilots, pamatojoties uz abonementu

10-июн, 09;40 admin 11 234
Tesla var pārdot atsevišķa programmatūra braukšanai autopilota, pamatojoties uz abonementu, un tas pilnībā mainīs automobiļu industrijā. Tesla ir arī citi plāni puses programmatūru, visi uz biznesa modeli, balstoties uz savu abonementu.

Ja esat iegādājies abonementu uz Netflix, tāpēc, ka jums ir ideja par to, kā tas darbojas. Pietiek pateikt, ka piekļuvi programmatūrai pamatojoties uz abonementu ir jaunākās tendences nozarē un rada naudu, lai izstrādātājiem. Principā, abonements nozīmē узаконивание to, ka programmatūra var nopirkt, bet tikai īrē.

Tas ir virziens, uz kuru tagad virzās amerikāņu elektromobiļu ražotājs Tesla, un tas var nozīmēt paradigmas maiņa uz autobūves nozari. Tādējādi, Tesla, plāno paplašināt piedāvājumu programmatūras produktu, tai skaitā piedāvājot pilnu autonomu sistēmu, braukšanas, pamatojoties uz abonēšanu, ziņo Electrek.
Tesla ir ieviesusi sistēmu, lai piekļūtu programmatūrai pamatojoties uz abonēšanas jau pagājušā gada decembrī, kad viņa sāka iekasēt abonēšanas apmērā 9,99 ASV dolāriem mēnesī, jo "prēmijas iespējas savienojuma". Starp viņiem mēs rakstām dzīvo satiksmes informāciju, navigāciju ar satelītu attēliem, audio straumēšanas video un interneta pārlūku.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/