Jaunais Volkswagen Arteon: kā viņš izskatās un ja viņš tiks oficiāli prezentēts?

10-июн, 09;38 admin 11 251
Jaunais Volkswagen Arteon drīz tiks ieviesta facelift versija. Pie faniem zīmolu būs liels pārsteigums. Tā pirmo reizi tiks parādīts līniju un Arteon Shooting Brake. Jaunā versija Volkswagen Arteon Shooting Brake tiks veltīta tikai un vienīgi Eiropā. Šādā veidā klienti varēs izvēlēties starp šo un modeli liftback.

Vācu celtnieks sagatavo restaurāciju. Tādējādi, Arteon saņems jauni priekšējie un aizmugurējie lukturi un radiatora reste būs minimālisma dizains, vienkāršota, salīdzinot ar to, ko mēs redzam uz pašreizējo modeli. Uz bagāžnieka vāka modeļa nosaukums būs iegravēts burtiem ar jaunu fontu.

Sortimentā tiks piedāvāti jauni ārējie krāsas, bet arī jaunus dizaina rāmjiem. Uz kuģa nākotnes Arteon facelift " Volkswagen ieviest jaunāko multivides modulāra informācijas un izklaides sistēma Matrix 3 (MIB 3). Volkswagen gatavo arī vairākas jaunas обивок. Autovadītāji varēs izmantot arī ar полуавтономной iespējas Travel Assist, kas var kontrolēt paātrinājumu, bremzi un virzienā ar ātrumu līdz 210 km/h.
Un jaunu Arteon būs versiju top R, kas var uzņemties 2, 0 litru četru cilindru dzinējs ar kapuci Volkswagen Golf R uz 333 zirgspēku spēka. Vēl viens variants ir pašam mūsdienu Arteon būs 3, 0 litru divu cilindru dzinējs VR6 ar 400 лошадиными spēkiem. Kāda no tām varētu kombinēt ar septiņu pakāpju automātisko pārnesumkārbu DSG un dubulto sajūgu un полноприводной sistēmu 4Motion.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/