Jaunais " Hyundai Santa Fe spēs jūs pārsteigt dizainu

10-июн, 09;36 admin 11 199
Jaunais " Hyundai Santa Fe facelift tika oficiāli prezentēts. Dienvidkorejas ražotājs nes līniju suv un saišu hibrīda versiju, pārstrādātais interjers un luksusa paketi.

Hyundai steidzās un, mazāk nekā divus gadus pēc tā atvēršanas jaunās paaudzes, tagad ir versija servisa virsbūves. Modelis ir aprīkots ar jaunu sietu, ko ieskauj gaismas diožu dienasgaismas lukturiem formā burtu T, kas atgādina to, ko mēs zinām no Volvo. Aizmugurējie lukturi tagad ir savienoti ar led gaismas svītru.

Auto, анонсированный pagājušajā nedēļā ar zobgali, arī ir aprīkots ar jauno service Luxury, kas ietver 20 collu diski ar īpašu dizainu, kā arī bamperu, kas atrodas zemāk.
Vadītājs saņem labumu no pieejamības 12,3 collu ciparu приборного ierīces un to var vadīt funkcijas auto ar 10,25 collu touch screen. Operācija facelift, arī ar mērķi atjaunot, un centrālā konsole. Tur arī parādās jauns selektors Terrain Mode, ar kura palīdzību vadītājs var izvēlēties vienu no pieejamajām braukšanas režīmiem (Smilšu, Sniega, Mud, Eco, Sport, Comfort un Smart) atkarībā no virsmas un darba vides.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/