Mašīna Batman nejauši hit internetā. Kā izskatās jaunais Batmobil?

10-июн, 09;33 admin 1408
Mašīna Batman nokļuva internetā. Jauns Batmobil bija nejauši pieķerti pat tā radītājs. Šķiet, viņam nebija apstiprināšanas Warner Bros Studios.

Izskats fotogrāfijas internetā развязало īsta vētra starp tiem, kas ar nepacietību gaida gaidāmo ražošanas sērijas. Pat bija jauna Batmobil Jeff Frost bija tas, kurš publicēja savu, neprasot, tomēr, apstiprinājumu Warner Bros Studios, kas ražo jaunu filmu ar vīrieti-nūja ar peli.

Fotogrāfijas Batmobile pazuda jau pēc pāris minūtēm. Turklāt, mājas lapā Jeff Frost vairs nav aktīvs. Fani ir Betmens, tomēr, paspēja saglabāt fotogrāfijas, un izplatīt tos tiešsaistes vidē.
Attēli ar jauno Batmobil izveidojuši neapmierinātības vilni. Auto vilties tiem, kuri ar nepacietību gaida, filmas parādīšanās uz lielajiem ekrāniem. Tomēr tas nenotiks līdz oktobris 2021.

Brūss Veins, pirmo reizi izpildīto Robertu Паттинсоном, tādējādi vadīs Batmobil ar retro ietekmēm. Fani gaidīja redzēt футуристическую modelis. Tomēr Batmobile seko līnijām American muscle cars 70-tajos gados, saņemot, piemēram, tas, protams, ir elementi, kas raksturīgi sērijas Batman.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/