Kia Picanto facelift: svarīgas izmaiņas

10-июн, 09;31 admin 1502
Kia Picanto saņēma atjauninājumu, pēc ilga laika, update ievieš kosmētiskas izmaiņas, jaunas tehnoloģijas, kā arī jaunu komplektāciju X-Line funkcijas crossover.

Ārpusē Jaunais Kia Picanto facelift aprīkots переделанными optisko blokiem ar iebūvētiem gaismas diožu dienasgaismas lukturiem, kā arī jauno versiju acs ", deguna tīģeris". Izmaiņas ir papildināti ar aizmugures daļu optisko bloku jauno grafiku, bet pircēji novērtēs jaunu krāsu gammu no 10 pieejamajām krāsām un diviem modeļiem, lai легкосплавных riteņiem. Tie ir pieejami izmēros 14 collas 16 collas.
Lai uzlabotu versiju GT Line " un " X-Line ir veiktas izmaiņas līmenī spoileri, ar augstāku akciju gaisa ieplūdes uz GT Line un jauniem led miglas lukturiem, bet X-Line nāk ar jaunām aizsardzības vairogiem.

Iekšpusē izmaiņas ir veiktas jaunām tehnoloģijām, gan pilnībā ilustrētas 4,2 collu ekrāns, rīkjoslas un multimediju sistēmas, kas ir ekrāna izmērs 8 collas. Pēdējā atbalsta Android Auto un Apple CarPlay un var savienot divas mobilās ierīces-viens caur USB-portu, un divi, izmantojot Bluetooth.

Atjaunots materiālu klāsts atdzīvina atmosfēru iekšpusē. Ir pieejami četri krāsu tēmas-laima, oranžs, sarkans un zaļš, pēdējā apvienota ar džinsa apdari maksimālu efektu.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/