Kā izskatās Tesla Cybertruck, kuru var sūtīt uz Mēness?

10-июн, 09;12 admin 1477
Tesla Cybertruck jau izskatās kā NLO, un Элон Маск apgalvo, ka sērijveida versija nebūs nekādas izmaiņas prototipu, kas paredzēts novembrī 2019. gadam. Bet kā izskatīsies Tesla Cybertruck, kas ir tas, kas arī ir boss SpaceX, var nosūtīt uz Mēness?

Uzņēmums vadībā Elon Musk, SpaceX, aizsūtot kosmosā Tesla rodsters pie stūres, kas ir Spaceman februārī 2018. gadam. 31. maijā 2020. gadam, ir uzsākta kapsula ar diviem amerikāņu kosmonautiem, un uzdevums tika izvirzīts SpaceX sadarbībā ar NASA. Šīs darbības iedvesmoja dizaineru izveidot Tesla Cybertruck, gatavu misijas uz Mēness.

Electrek raksta, ka Tesla un SpaceX jau apmainās ar pieredzi un tehnoloģijām, kā SpaceX pērk detaļas no Tesla miljons dolāru. Bet ko tad, ja abas sabiedrības ir būvētas auto kopā?
Par to domāja un cilvēki no Charlie Automotive, uzņēmums, kas specializējas automobiļu dizainu. Speciālisti pēc dizaina, krāsotas Tesla Cybertruck versija ... selenar. Attēli bija izvietoti Instagram.

Elektriskais pikaps Tesla jau izskatās tā, it kā viņš ir no filmas zinātniskās fantastikas. Speciālie riteņi, jaunas gaismas, rezervuāri, īpašu degvielas, karogu ASV sāni-tie ir tikai daži no elementiem, kas radikāli maina pikaps.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/