Pati pirmā komanda Formula – 1 vēsturē, var bankrotēt krīzes dēļ COVID-19

10-июн, 09;06 admin 1539
КОВИД-19 nolika uz ceļiem Formulu 1. Williams-pirmo komandu vēsturē, kas var bankrotēt. Lai izvairītos no sabrukuma, priekšniekiem Viljamsa ņem vērā pārdot uzņēmumu.
Williams noslēdza pēdējās divās sezonās pēdējā vietā pēc 2016.gadam un 2017 gadam, kas beidzās 3. un 5. vietu attiecīgi. Sliktus rezultātus un krīze, ko izraisīja COVID-19, arī rezultātā samazinātos finanšu resursus. Turklāt, attiecības ar galvenajiem sponsoriem Rokit un Rok Dzērieni beigušies.

Ārējās investīcijas var glābt komandu no katastrofas. Ģimene Williams vēlas nodot stafeti no ieguldījumu viedokļa, bet Claire, kas koordinē 7 gadu struktūru, vēlas saglabāt savu ietekmi komandā.

Williams darbā finanšu konsultantu, lai izanalizētu pašreizējo situāciju un palīdzēt Фрэнку un Klēra Viljamsa pieņemt labāko risinājumu. Komanda ziņo par deficītu 13 miljoniem sterliņu mārciņu 2019 gadā pēc tam, kad 2018 viņa reģistrēja peļņu 16 miljonu sterliņu mārciņu.
Mēģina glābt komandu rokasgrāmata прибегло uz masu restrukturizācijas pēdējo deviņu mēnešu laikā.

"McLaren" Sacīkšu atlaists 70 darbinieki un atbalsta ierobežojums budžetiem Formulā 1. Komanda tad woking pieprasīja lielbritānijas valdības aizdevumu apmērā 275 miljoniem sterliņu mārciņu, iesniedzot nodrošinājumu vēsturiskās automašīnas un savu galveno mītni, " McLaren Technology Center.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/