Jaunā Dačija Logan: slēpts prototips tika fotografēts ar draiveriem

10-июн, 08;58 admin 1482
Dačija Logan tiek testēts uz ceļiem Rumānijas. Slēpts auto ir fotografēts ar kustību vadītājiem. Limuzīns būs oficiāli tiks prezentēts šovasar un ne vēlāk kā rudenī.

Trešās paaudzes "Dačija Logan", ir sasniedzis pēdējo simts metrus pirms oficiālās prezentācijas. Pasākums bija jānotiek rudenī Parīzes auto izstādē. Bet salons jau atcelts sakarā ar korona vīrusu pandēmijas, tāpēc Дачии nav iemesla gaidīt.

Vairāki autovadītāji tikās sastrēgumā ar nākotnes Дачией Logan. Prototips ir specifisks melnā un baltā maskēšanās. Tas bija uzņēmums, ka līdzīgi kā Renault Twingo, arī ģērbušies melnā un baltā filmas.
Gan prototipu, kas jau ir parādījušies tīmekļa vietnē Carscoops, ir īpaša telpas, kas norāda uz to, ka runa ir par transportlīdzekļiem, kas atrodas paraugā. Autovadītāji pārsteidza viņu ar apļveida krustojumā, netālu no rūpnīcas Миовень.

Cik ļauj maskēties, mēs varam redzēt, ka trešās paaudzes Dacia Logan ir jaunu tīklu, līdzīgu tam, ko mēs zinām no Dacia Duster, vairāk šauri lukturi un aizmugurējie lukturi ar vertikālo novietojumu.

Auto saglabās proporcijas ir priekštecis, lai gan tā balstīta uz vienkāršota versija platformas CMF-B, kurā ir izbūvēti un Renault Clio un Renault Captur, un kas ļauj īstenot elektrotransportu spēkrati. Tādā veidā viņš var ienākt tirgū nākamajā gadā un Logan hybrid.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/