Kāda populārākais auto Eiropā laikā pilnībā pandēmijas korona vīrusu?

10-июн, 08;56 admin 1639
Pandēmija korona vīrusu rezultātā auto izmisumam. Slēgtās rūpnīcas un arvien zemais pieprasījums. Bet kāda populārākais auto Eiropā laika posmā no kopējā karantīnas?

Volkswagen Golf bija populārākais automašīnu Eiropā aprīlī, mēnesi, marķējums ierobežojumiem, virsū kopējo pārraudzība. Vairāk nekā 7 800 jaunajiem īpašniekiem golfa reģistrējuši savu jauno mašīnu. Golfa zaudēja līdera pozīciju februārī.

Vācu modelis sekoja Skoda Octavia un Renault Clio mēneša laikā, kad eiropas automobiļu tirgū bija vērojams samazinājums par 78%, saskaņā ar ziņojumu, sastādīta Jato Dynamics, pamatojoties uz datiem, ko sniedz 27 valstīm-Eiropas Savienības dalībvalstīm.
Un Škoda Octavia ir pārcelts no bijušā līdera Renault Clio, Dodoties kontā 6 529 reģistrēto vienību. Franču cd, kas nāk pēc sev attālumā 159 vienību.

Arī uz pjedestāla Ford Focus ar 4 971 automašīnām, kas reģistrētas aprīlī. Opel Corsa atzīmēja 4 198 reģistrāciju, par kuriem sekoja franču brālis Peugeot 208. Volkswagen Tiguan bija pirmais apvidnieks reitingā ar 4.111 vienību. Vācijas autoražotājs ir trīs modeļi top-10. 9. vietu ieņem limuzīnu Passat, un 10. vietu ieguva T-Roc. 8-m pirms tām ir vērts Toyota Corolla.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/