Kas ir Opel Pure Panel un kādi transportlīdzekļi tiks aprīkoti ar

10-июн, 08;53 admin 1564
Opel laidīs klajā otrās paaudzes Mokka nākamā gada pavasarī, bet tas nenozīmē, ka, kamēr viņš nav mēģina piesaistīt mūsu uzmanību тизерами nākotnes modeli. Starp tiem, mēs arī atrast skici ar paneļa dēli Opel Pure Pane".

Ja mēs jau redzējām pirmos nomaskētas prototipus, mēs vēl ļoti maz zinām par interjerā nākotnes Mokka. Opel, tomēr, saka, ka viņš pārstāvēs modeli, ieviešot jaunu koncepciju, interjera iekārtojums -, kas balstīta uz vienkāršību un триумфе funkcijas pār formu. Opel aicina to Pure Panel, pilnībā numurētā augsto tehnoloģiju kabīnes un tajā pašā laikā tiek samazināts būtiski, lai nav lieki nenovērstu uzmanību no stūres rata.
Kā gadījumā ar citiem modeļiem tirgū, Opel pieņem дурацкую ieradums atteikties no fiziskām pogām uz labu slēpto sensoru vadības elementus no izvēlnes uz ekrāna informācijas un izklaides sistēmu. Opel sola, ka tomēr nākotnes saskarne būs aprīkots ar jaunākās datoru tehnoloģijas, lai nodrošinātu vadītājam attiecīgu informāciju "bez trauksmes vizuālo stimulu".

"Ar jauno Opel Mokka, pirmo reizi mēs nodrošinām mūsu klientus ar Opel Pure Paneli. Plašas ekrāni, integrētu horizontālu informatīvo virsmas, minimālais skaits fiziskām pogām un skaidru informāciju ciparu, lai izveidotu optimizētu pieredze darbā ar klientiem", - saka viceprezidents Opel dizaina jautājumiem Marks Adams.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/