Alfa Romeo plāno uzsākt elektrisko apvidus 2022

10-июн, 08;47 admin 1501
Kad kompakts hečbeks Giulietta izies no ražošanas līdz šā gada beigām, Alfa Romeo paliks ar diviem produktiem savā lineup: Giulia un Stelvio.
 Tomēr ģimene tiks paplašināts nākamajā gadā ar hibrīda saišu modelis ar nosaukumu Tonale, un, ja nesen publicētā informācija Autocar, ir pareiza, vēl viens suv, elektriskais, pievienosies līniju ar 2022 gada. Maz kas ir zināms par pirmo Alfa Romeo nulles emisijas, bet tas var dot labumu platformas PSA pēc apvienošanās ar FCA.

Grupa PSA jau ražo dažus elektrisko modeļiem, tai skaitā Opel Corsa-e, Peugeot e-208, DS 3 Crossback, Peugeot e-2008 un Mokka-e, viss balstās uz platformas CMP (EMP1).
Tāpēc, visticamāk, scenārijs novieto elektrisko Alfa uz to pašu arhitektūru, lai gan precīzas specifikācijas dzinējs nav zināmi. Produkti PSA ir viens elektromotors ar jaudu 134 l. s., kas ir savienots ar akumulatoru ar jaudu 50 kw. Lai saglabātu konkurētspēju, tiek pieņemts, ka apvidus auto ir Alfa Romeo, tiks izstrādāts ar uzlabotu veiktspēju.

Elektriskais suv "Alfa" var ieslēgt mākslīgo skaņas, cenšoties dot vairāk uztraukums cilvēkam, tam, kas sēdēja uz vadītāja vietu. Tomēr "ideja ir nevis tāda, lai radītu nepatiesu skaņas, kas imitē iekšdedzes dzinēju, jo mums nebūs nepatiesu lietu Alfa", - teica pārstāvis itāļu kompānijas lielbritānijas izdevumam.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/