Kamera Tesla Model 3 notverti meteorīta krišanas brīdī

10-июн, 08;44 admin 1510
Režīms Sentry auto Tesla uztver visādas neparastas lietas. No zagļiem, kas zog mašīnas, un beidzot ar cilvēkiem, kuri redz, un, kas ir jaunāka versija, noņem meteorīti. izpriecājies, kas tuvojas Zemei.

Meteorīti. izpriecājies nav tik reti, kā daudzi domā. Katru gadu aptuveni 6100 meteorītu стремтся nokļūt uz zemes, tas ir, vidēji 17 meteorītu katru dienu! Tāpēc nav brīnums, ka videokamera auto Tesla raksta šāds pasākums.

Tā kā arvien vairāk un vairāk Tesla ir uz ceļiem, mēs sagaidām, lai redzētu, dažādi ieraksti, kas līdz šim nevarēja tik viegli pārsteigts. Ar tik daudz videokameras ap mums visiem ir nepieciešams saprast un pieņemt, ka mūs izseko un pieraksta bez mūsu atļaujas. Tāda ir dzīve 21. gadsimtā.

Mašīna tikko bija novietota dzīvojamā rajonā Havaju salām. Mašīnas īpašniekam tikko nolaidās lejā, kad pamanīja zvaigzni debesīs, kas kļuva aizvien vairāk un vairāk. Sākumā viņš domāja, ka tā ir lidmašīna, kas tuvojas tuvāko lidostā.
Sentry Mode-ļoti noderīgs variants, automašīnu Tesla. Darba režīms ir vienkāršs. Tas ļauj ierakstīt video uz 360 grādiem ap auto ar tām pašām kamerām un sensoriem, ko viņš izmanto, kad bezsaistes braukšanu vai novērst nelaimes gadījumu. Atšķirība ar parasto borta kameru ir tā, ka ieraksti tiek veikti, kad automašīna ir novietota, bez vadītāja klātbūtnes mašīnā.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/